Yönetim Kurulu

8. Dönem (2021-2023)

Yönetim Kurulu

Gülüzar Artuç (Başkan)
Nazar Şigaher (Başkan Yardımcısı)
Yester Habeş (Genel Sekreter)
Kevork Özkaragöz (Muhasip)
Serda Birgül
Artun Tekiroğlu
Karin Şeşetyan
Burak Kavafyan
Artür Karekin Arık

Yedek Üyeler

Lerna Üşenmez, Karin Çakan, Teni Karapekmez, Arda Sepetçi

Denetleme Kurulu

Baret Binatlı, Sevan Konu, Alin Pontioğlu

Disiplin Kurulu

Bernar Taşcı, Sevan Karabetoğlu, Aykun Coşkun

Geçmiş Dönem Yönetim Kurulları

7. Dönem (2019-2021)
Yönetim Kurulu

İren Bıçakçı (Başkan)
Bernar Taşçı (Başkan Yardımcısı)
Azat Şaşkal (Genel Sekreter)
Kivork Özkaragöz (Muhasip)
Lerna Üşenmez
Gülüzar Artuç
Ari Şahsuvaroğlu
Karin Çakan
Teni Karapekmez
Nadin Pilikoğlu
Yester Habeş

5. Dönem (2015-2017)
Yönetim Kurulu

Jan Gavrilof (Başkan)
Murat Duvarcı (Başkan Yardımcısı)
Maral Sağbazar (Genel Sekreter)
Sevan Agopyan (Muhasip)
Aret Garo Canikyan
İren Bıçakçı
Serena Keşçioğlu
Serli Hobikolğlu
Şant Zincir
Arda Sepetçi

Yedek Üyeler

Aren Semerciyan
Ayk Çavuşyan
Bernar Taşcı
Sevan Uncu

Denetleme Kurulu

Asil Üyeler: Kevork Özkaragöz, Zakarya Mildanoğlu, Aykun Coşkun
Yedek Üyeler: Elmon Hançer, Nazaret Binatlı, Elmon Toraman

Disiplin Kurulu

Asil Üyeler: Alin Pontioğlu, Sasnuhi Muşliyan, Tavit Aynalı
Yedek Üyeler: Selin Birgül, Sabin Kasparoğlu, Liana Yontan

4. Dönem (2013-2015)
Yönetim Kurulu

Nazaret Binatlı (Başkan)
Jan Gavrilof (Başkan Yardımcısı)
Maral Sağbazar (Genel Sekreter)
Şant Zincir (Muhasip)
Kamer Semercioğlu
Liana Yontan
Elmon Toraman
Murat Duvarcı
Claudia Çakan

3. Dönem (2011-2013)
Yönetim Kurulu

Sevan Karabetoğlu (Başkan)
Nadin Demircioğlu (Başkan Yardımcısı)
Nadin Özçelik (Genel Sekreter)
Ari Kalaycıyan (Muhasip)
Arda Mildanoğlu
Dikris Türker
Karin Demircioğlu
Maral Kısadur
Nora Kavukçu
Sevan Uncu
Şant Zincir

Yedek Üyeler

Artun Asaduroğlu
Tümecan Ökke
Kamer Semerciyan
Natali Nıvart Koçyan
Aykun Kasakyan

Denetleme Kurulu

Asil Üyeler: Lory Zakar, Lora Baytar, Ari Şant Bilal,
Yedek Üyeler: Baret Binatlı, Aykun Coşkun, Tamar Demir Yazgül

Disiplin Kurulu

Asil Üyeler: Nazaret Binatlı, Sasnuhi Muşliyan, Jan Gavrilof
Yedek Üyeler: Kivork Özkaragöz, Zakarya Mildanoğlu, Alin Pontioğlu

2. Dönem (2009-2011)
Yönetim Kurulu

Lory Zakar (Başkan)
Sevan Karabetoğlu (Başkan Yardımcısı)
Selin Birgül (Genel Sekreter)
Ari Bilal (Muhasip)
Arda Ezikoğlu(Veznedar)
Baret Binatlı (Proje Sorumlusu)
Tamar Yazgül (Organizasyon Sorumlusu)
Arman Hubeseryan (Üyelik Sorumlusu)
Lora Baytar (İletişim Sorumlusu)
Nadin Demircioğlu (Arşiv Sorumlusu)
Aykun Coşkun (Bilgi-İşlem Sorumlusu)

Yedek Üyeler

Natali Nıvart Koçyan
Leda Serda Torus
Nazar Şigaher
Aris Bododoğan
Nadin Vanlıoğlu
Aykun Kasakyan

Denetleme Kurulu

Asil Üyeler: Nazaret Binatlı, Murat Albert Yiğiter, Kivork Özkaragöz
Yedek Üyeler: Tavit Aynalı, Sasnuhi Muşlıyan, GülüzarArtuç

Disiplin Kurulu

Asil Üyeler: Jan Gavrilof, Ohannes Özaznavuryan, Alin Pontioğlu
Yedek Üyeler: Zakarya Mildanoğlu, Lion Dursun, Serkis Delgi

1. Dönem (2007-2009)
Yönetim Kurulu

Baret Binatlı (Başkan)
Ari Şant Bilal (Başkan Yardımcısı)
Roy Burak Tagaryan (Genel Sekreter)
Lory Zakar
Aykun Coşkun
Tamar Demir
Sevan Karabetoğlu
Ari Sultanyan
Nadin Vanlıoğlu